Донецька область

Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області

(з правом юридичної особи, структурний підрозділ райдержадміністрації)

Код в ЄДРПОУ:

Юридична адреса:
вул. Миру,
69, м. Бахмут, Донецька область, 84500

Контактний телефон:
 (0627)44-71-55

Електронна пошта:
25946273@mail.gov.ua

Графік роботи управління :
понеділок-четвер з 8-00 до 17-00 години,
п’ятниця з 8-00  до 15-48 години,
субота та неділя – вихідні дні

Прийом громадян:
Прийом громадян здійснюється протягом робочого часу

Стислий перелік функцій:

1. Забезпечення реалізації державної політики з питань соціального захисту населення, дітей, внутрішньо переміщених осіб, підтримки сімей, у тому числі сімей з дітьми, багатодітних, молодих сімей, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівності прав чоловіків та жінок, протидії торгівлі людьми, виконання програм і здійснення заходів у цій сфері.

2. Призначення та виплата соціальної допомоги, адресної грошової допомоги, компенсацій та інших соціальних виплат, установлених законодавством України, надання та виплата житлових субсидій, пільг для на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

3. Організація надання соціальних послуг, проведення соціальної роботи шляхом координації комунальних закладів, установ і служб та залучення недержавних організацій, які надають соціальні послуги; співпраця з територіальними громадами щодо розвитку соціальних послуг у громаді.

4. Розроблення та організація виконання комплексних програм і заходів щодо поліпшення становища соціально вразливих верств населення, внутрішньо переміщених осіб, сімей і громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах, всебічне сприяння в отриманні ними соціальних виплат і послуг за місцем проживання/перебування.

5. Забезпечення соціальної інтеграції осіб з інвалідністю, сприяння створенню умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до об'єктів соціальної інфраструктури.

6.Забезпечення в межах повноважень контролю за діяльністю виконавчих органів місцевого самоврядування щодо опіки та піклування над повнолітніми недієздатними особами та особами, цивільна дієздатність яких обмежена.

7. Реалізація державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей, розроблення та виконання відповідних програм;

8. Реалізація державної політики у сфері оздоровлення осіб з інвалідністю, громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, ветеранів війни (в тому числі учасників АТО/ООС), осіб, на яких поширюється чинність законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».

9. Нагляд за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України; проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи.

10. Розроблення та організація виконання комплексних програм і заходів щодо забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків і жінок, протидії торгівлі людьми, запобігання домашньому насильству.

11. Забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування, центрами надання адміністративних послуг щодо надання соціальної підтримки населенню.

Перелік документів, які містять публічну інформацію:

«ГАРЯЧА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ

З метою оперативного реагування на проблемні питання у сфері соціального захисту населення, надання інформації, роз’яснень та консультацій з питань призначення усіх видів соціальної допомоги, пільг, житлових субсидій, в управлінні соціального захисту населення Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області працює «гаряча телефонна лінія» за телефонами:

44-71-55  - з питань надання житлових субсидій, з питань затримки або невиплати заробітної плати

44-71-55 - "ТЕЛЕФОН ДОВІРИ"

Г Р А Ф І К

особистого прийому громадян начальником,

заступником начальника управління

Посада

Дні прийому

Часи прийому

Начальник управління