Бахмутська районна
державна адміністрація

Управління праці та соціального захисту населення

Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області

Юридична адреса:

вул. Миру, 69, м. Бахмут, Донецька область, 84500

Контактний  телефон:

(0627) 44-71-54;

25946273@mail.gov.ua

Графік роботи управління :

понеділок-четвер з 8-00  до 17-00 години,
п’ятниця  з 8-00  до 15-45 години,
субота та неділя – вихідні дні

Прийом громадян:

Прийом громадян здійснюється протягом робочого часу.

«ГАРЯЧА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ

З метою оперативного реагування на проблемні питання у сфері соціального захисту населення, надання інформації, роз’яснень та консультацій з питань призначення  усіх видів соціальної допомоги, пільг, житлових субсидій, в управлінні соціального захисту населення Бахмутської районної державної адміністрації  Донецької області працює «гаряча телефонна лінія» за телефонами:

44-71-55  - з питань надання житлових субсидій

44-71-53  - з питань затримки або невиплати заробітної плати

44-71-54 - "ТЕЛЕФОН ДОВІРИ"

Г Р А Ф І К

особистого прийому громадян начальником,

заступниками начальника управління на 2019 рік

Дні прийому

Часи прийому

I та III понеділок місяця

щосереди, щоп'ятниці

Заступник начальника управління по виконанню державним програм

II, IV, V понеділок місяця, щочетверга

Г Р А Ф І К

проведення телефонного зв'язку «Пряма лінія»  начальником,

заступником начальника управління на 2019 рік

№  телефону

Дні проведення «Прямої лінії»

Часи проведення

I - вівторок місяця

III - вівторок місяця

Заступник начальника управління по виконанню державних програм

II - вівторок місяця

Стислий перелік функцій:

1. Забезпечення реалізації державної політики у сфері соціально-трудових відносин, оплати і належних умов праці, соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, і тих, які підлягають звільненню із Збройних Сил України та інших військових формувань.

2. Забезпечення реалізації державної політики з питань соціального захисту населення, дітей, внутрішньо переміщених осіб, підтримки сім’ї, у тому числі сімей з дітьми, багатодітних, молодих сімей; забезпечення рівності прав чоловіків та жінок, протидії торгівлі дітьми, виконання програм і здійснення заходів у цій сфері.

3. Призначення та виплата соціальних допомог, адресної грошової допомоги, компенсацій та інших соціальних виплат, установлених законодавством України, надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та пільг з оплати житлово-комунальних послуг і послуг зв’язку.

4. Організація надання соціальних послуг (соціального обслуговування), проведення соціальної роботи шляхом розвитку спеціалізованих закладів, установ і служб та залучення недержавних організацій, які надають соціальні послуги; співпраця з територіальними громадами щодо розвитку соціальних послуг у громаді.

5. Розроблення та організація виконання комплексних програм і заходів щодо поліпшення становища соціально вразливих верств населення, внутрішньо переміщених осіб, сімей і громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах, і всебічне сприяння в отриманні ними соціальних виплат і послуг за місцем проживання, перебування.

6. Забезпечення соціальної інтеграції осіб з інвалідністю, сприяння створенню умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до об'єктів соціальної інфраструктури.

7. Реалізація державної політики у сфері оздоровлення осіб з інвалідністю, громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, ветеранів війни (в тому числі учасників антитерористичної операції), осіб, на яких поширюється чинність законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».

8. Нагляд за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України; проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи.

9. Участь у розробленні та організації виконання комплексних програм і заходів щодо забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків і жінок, протидії торгівлі людьми, запобігання насильству в сім’ї.

10. Забезпечення у межах повноважень контролю за діяльністю виконавчих органів місцевого самоврядування щодо опіки та піклування над повнолітніми недієздатними особами та особами, цивільна дієздатність яких обмежена;

11. Реалізація державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей, розроблення та виконання відповідних регіональних програм.

Склад керівних працівників управління

ПІБ

№ телефону

Іощенко Лілія Станиславівна