Донецька область

Громадська рада

Громадська рада –  консультативно-дорадчий орган, утворений для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики. Громадські ради утворюються на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Членами громадської ради є представники інститутів громадянського суспільства, а саме: громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації, інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства.

Склад Громадської ради при Бахмутській райдержадміністрації

Андрєянов –

Геннадій Ілліч

заступник голови громадської організації «Часовоярська міська організація ветеранів війни, праці, збройних сил та органів правопорядку» (за узгодженням);

Верич –

Ірина Іванівна

член президії Бахмутського районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу (за узгодженням);

Гавага –

Костянтин Володимирович

член громадської організації «Місцевий розвиток громад» (за узгодженням);

Галушка –

Олександр Іванович

голова громадської організації «Бахмутський козацький Слобідсько-Український полк» (за згодою);

Заморська –

Тетяна Михайлівна

голова Бахмутської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України (за згодою);

Кас’яненко –

Віктор Павлович

голова громадської організації «Чорнобиль» (за згодою);

Літвінова –

Надія Василівна

голова громадської організації «Союз-Чорнобиль смт. Миронівський» (за згодою);

Нечаєва –

Світлана Миколаївна

голова громадської організації «Союз-Чорнобиль міста Світлодарськ» (за згодою);

Решетняк –

Наталя Валеріївна

Соколко –

Людмила Іванівна

член Бахмутської міськрайонної організації професійної спілки працівників культури України (за узгодженням);

голова громадської організації «Бахмутська організація ветеранів війни, праці, збройних сил та органів правопорядку» (за згодою);

Сухенко –

Алла Григорівна

член громадської організації «Лугань» (за узгодженням).

Нормативно-правові акти

1. Постанова КМУ від 03.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»
  2. Розпорядження голови райдержадміністрації від 21.06.2019 № 272 «Про затвердження Положення про Громадську раду при Бахмутській райдержадміністрації»
  3. Розпорядження голови райдержадміністрації від 15.07.2019 № 334 «Про ініціативну групу з формування складу Громадської ради при Бахмутській райдержадміністрації»