Донецька область

Громадська рада

Громадська рада –  консультативно-дорадчий орган, утворений для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики. Громадські ради утворюються на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Членами громадської ради є представники інститутів громадянського суспільства, а саме: громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації, інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства.

Склад Громадської ради при Бахмутській райдержадміністрації

Андрєянов

Геннадій Ілліч

заступник голови громадської організації «Часовоярська міська організація ветеранів війни, праці, збройних сил та органів правопорядку» (за узгодженням);

Білицький

Олександр Олександрович

член громадської організації «Громадське формування з охорони громадського порядку «Громадська варта» на території Званівської сільської ради» (за узгодженням);

Богун

Валентина Павлівна

член громадської організації «Артемівське відділення Донецької обласної асоціації платників податків»  (за узгодженням);

Верич

Ірина Іванівна

член президії Бахмутського районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу (за узгодженням);

Галушка

Олександр Іванович

голова громадської організації «Бахмутський козацький Слобідсько-Український полк» (за згодою);

Гребенюк

Юрій Вікторович

голова громадської організації  «Часів-Ярська міська організація Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Нормативно-правові акти

1. Постанова КМУ від 03.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»
  2. Розпорядження голови райдержадміністрації від 21.06.2019 № 272 «Про затвердження Положення про Громадську раду при Бахмутській райдержадміністрації»
  3. Розпорядження голови райдержадміністрації від 15.07.2019 № 334 «Про ініціативну групу з формування складу Громадської ради при Бахмутській райдержадміністрації»