Донецька область

Законодавча база

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 року № 517 "Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції"
  2. Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 08.06.2021 № 27 "Положення про комісію Мінагрополітикидля надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції та форм відповідних документів"
  3. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2020 року № 1567-р "Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії зрошення та дренажу в Україні на період до 2030 року"
  4. Постанова Кабінету міністрів України від 15 липня 2005 року № 587 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства».