Запобігання корупції

Запобігання проявам корупції

Куди повідомити про корупцію?

Існують спеціально уповноважені суб'єкти у сфері протидії корупції, звернувшись до яких, ви можете повідомити про корупцію: НАЗК, НАБУ, НПУ та ГПУ. Термін розгляду анонімних повідомлень – не більше 15 днів від дня отримання такого повідомлення. Якщо цього часу недостатньо, термін розгляду повідомлення може бути продовжено до 30 днів від дня його отримання.

Департамент моніторингу дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції

Національного агентства з питань  корупції

тел. (044) 200-06-91

офіційний веб-сайт www.nazk.gov.ua,e-mail: info@nazk.gov.ua

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПОВІДОМЛЕНЬ ПРО КОРУПЦІЮ ДЛЯ ВИКРИВАЧІВ

Повідомити про корупцію Ви можете відділ з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції райдержадміністрації за адресою: 84500, Донецька область, м. Бахмут, вул. О. Сибірцева, 33, кабінет № 10, тел.0627-44-83-82 або електронною поштою art.a@dn.gov.ua, а також через встановлену «Скриньку довіри», яка знаходиться в холі адміністративної будівлі райдержадміністрації.

Контактна особа: Начальник відділу

Анісімова Ольга Миколаївна

Кампанія декларування - 2020

Повторне формування сертифікатів за електронним запитом