Донецька область

Експонування документів до 25-річчя прийняття Конституції України з фондів архівного відділу Бахмутської райдержадміністрації

№ документа

Опис документа

№1

Рішення Роздолівської сільської Ради народних депутатів від 24.04.1996 р. «Про проект Конституції України»

Ф.70, О.1, Спр.506, Арк.9 (Протокол 8 сесії ІІ скликання)

№2

Рішення Званівської сільської Ради народних депутатів від 24.04.1996 р. «Про проект нової Конституції»
Ф.96, О.1, Спр.497, Арк.6 (Протокол 6 сесії ІІ скликання)

№3

Протокол Артемівської районної комісії про результати підрахунку голосів   всеукраїнського референдуму за народною ініціативою 16 квітня 2000 року.

Ф.11, О.1, Спр.1104, Арк.1-2

№4

Рішення виконавчого комітету Красненської сільської ради Артемівського району від 25.05.2011 №02 «Про затвердження Заходів присвячених святкуванню Дня Конституції України»  Ф.34, О.1, Спр.668, Арк.27-28

№5