Донецька область

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

До відома суб`єктів господарювання усіх форм власності

Доводимо до відома суб`єктів господарювання усіх форм власності, що з метою посилення економічного розвитку керівників підприємств та організацій України, а також формування ефективної моделі працевлаштування інвалідів, Громадськими організаціями Rotaru Club Innovational та «Всеукраїнською Асоціацією Керівників Бізнесу» ініційовано проведення Національного Благодійного онлайн форуму Intellectual Online Ironman – «Управлінські рішення в сучасних умовах».

Метою Благодійного Форуму є залучення коштів га працевлаштування та розвиток молодих людей з інвалідністю  - створення віддалених робочих місць, навчання та допомога у розвитку, а також покращення ставлення українських керівників до власного управлінського розвитку та працевлаштування людей з інвалідністю.

Триватиме  Національний Благодійний Всеукраїнський Інтелектуальний онлайн Форум з 02 листопада 2021 року до 16 лютого 2022 року.

Більш детальну інформацію можливо отримати за телефоном: 0961365527- Назар Мазур (менеджер проекту) або перейти за посиланням: https://www.rotaru-innovational.com/.