Донецька область

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Інформація щодо змін стосовно державного регулювання цін

Доводимо до відома, що з метою стабілізації ринку роздрібної торгівлі продовольчими товарами постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2022 № 1 внесені зміни дo пункту 414 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», відповідно яких на період дії карантину встановлюється рівень граничної торговельної надбавки не більш 10% оптово-відпускної ціни на:

хліб житньо-пшеничний;

батон;

крупу гречану;

цукор-пісок;

борошно пшеничне вищого ґатунку;

макаронні вироби вітчизняного виробництва (вермішель з борошна пшеничного вищого ґатунку):

молоко пастеризоване жирністю 2,5% (у плівці);

олію соняшникову;

яйця курячі категорії С I;

птицю (тушку курячу);

масло вершкове з жирністю  72,5%.

Гранична торговельна надбавка встановлюється з урахуванням рекламних, маркетингових та логістичних послуг, а також послуг з підготовки, обробки, пакування та інших пов’язаних із реалізацією кінцевому споживачу.

До відома суб`єктів господарювання усіх форм власності

Доводимо до відома суб`єктів господарювання усіх форм власності, що з метою посилення економічного розвитку керівників підприємств та організацій України, а також формування ефективної моделі працевлаштування інвалідів, Громадськими організаціями Rotaru Club Innovational та «Всеукраїнською Асоціацією Керівників Бізнесу» ініційовано проведення Національного Благодійного онлайн форуму Intellectual Online Ironman – «Управлінські рішення в сучасних умовах».

Метою Благодійного Форуму є залучення коштів га працевлаштування та розвиток молодих людей з інвалідністю  - створення віддалених робочих місць, навчання та допомога у розвитку, а також покращення ставлення українських керівників до власного управлінського розвитку та працевлаштування людей з інвалідністю.

Триватиме  Національний Благодійний Всеукраїнський Інтелектуальний онлайн Форум з 02 листопада 2021 року до 16 лютого 2022 року.

Більш детальну інформацію можливо отримати за телефоном: 0961365527- Назар Мазур (менеджер проекту) або перейти за посиланням: https://www.rotaru-innovational.com/.