A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Важлива інформація

Розпочато опитування підприємців,

експортерів, галузевих та бізнес асоціацій

В рамках планування роботи на 2022 рік Офісу з розвитку підприємництва та експорту розпочато опитування підприємців, експортерів, галузевих та бізнес асоціацій. Метою є аналіз потреб українського бізнесу в наступних напрямах: експортна освіта, аналітика та консалтинг, готовність до експорту, пріоритетні закордонні ризики та виклики, які постають при зовнішньо-економічній діяльності.
 

Пройти опитування можна за посиланням: http://cutt.ly/hTi07tJ/.    

Попередньо встановлена дата закінчення приймання відповідей – 15 грудня 2021 року.

Результати опитування будуть оприлюднені на Експортному веб-порталі на початку 2022 року.

 


До уваги про проведення Форуму із соціального підприємництва

та корпоративної соціальної відповідальності

17-18 листопада 2021 року у м. Харків відбудеться Форум із соціального підприємництва та корпоративної соціальної відповідальності (далі — Форум).

Мета Форуму — визначити пріоритетні вектори розвитку екосистеми для соціального підприємництва.

До yчacті у заході запрошуються представники обласних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, організації громадянського суспільства, навчальних закладів, мікро-, малих та середніх підприємств Донецької, Луганської та півдня Запорізької області.

Детальний опис заходу розміщено за посиланням: https://seforum.info/ .

Уci витрати, пов'язані з участю у Форумі (проїзд, проживання, харчування) будуть покриватися за рахунок Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».

 


Бахмутська районна державна адміністрація Донецької області інформує про виставкові заходи ТОВ «Міжнародний виставковий центр» (МВЦ, м. Київ, Броварський проспект, 15), які відбудяться з 19 по 21 жовтня 2021 року за підтримки Мінрегіону, Міненерго, Міндовкілля, Держенергоефективності, Держводагентства, інших галузей установ. Загальна виставкова площа експозиції – 30 000 кв.м., за участю близько 400 компаній з 11 країн світу.

КОМПЛЕКС ВИСТАВОК МУНІЦИПАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА:

XIX Міжнародна снеціалізована виставка "КОМУНТЕХ-2021" (комунальна га спецтехніка, міський транспорт, управління відходами, благоустрій, вуличне освітлення, комунальна теплоенергщика, sman city)

XIX Міжнародна спеціалізована виставка "AQUA UKRAINE-2021" (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, насоси, труби та трубопровідна арматура, фільтри)

  1. Спеціалізована виставка "ЄВРОБУДЕКСПО-2021" (ліфтове устаткування, будівельні матеріали та конструкції, енергоефективний будинок, автономні джерела тепла)
  2. Міжнародна спеціалізована виставка "ДОРТЕХЕКСПО-2021" (матеріали для будівництва доріг, дорожньо-будівельна техніка, запчастини, парковки, придорожній сервіс)

КОМПЛЕКС ЕНЕРГЕТИЧНИХ ТА ЕЛЕЕТРОТЕХИІЧННХ ВИСТАВОК:

XIX Міжнародна спеціалізована виставка "Енергетика в промисловості-2021" (електротехнічне, енергетичне устаткування та технології для електростанцій, підстанцій, електромереж i систем електропостачання промислових підприємств)

XIV Міжнародна спеціалізована виставка "EcoEnergy Expo-2021" (енергоефективні технологіі для сонячної та вітрової енергетики, систем накопичення електроенергії, малої розподіленої генерації, екотранспорту, LED освітлення, промислової екології)

IV Міжнародна  спеціалізована виставка "ELECTRO INSTALL-2021"

(низьковольтні апарати захисту, комутації, керування, регулювання напруги i струму, контрольно-вимірювальні прилади, електроустановчі, електромонтажні вироби)

Міжнародна спеціалізована виставка «E-COMPS+DIGITEC-2021» (електронні компоненти, силові модулі, друковані плати, цифрові мережі, IоT, технології цифровізації)

VI Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промнсловості “MINING & MINERALS ЕХРО-2021” (гірничодобувні технологїі, обладнання для кар'срних та шахтних робіт, гірничий інструмент, збагачувальне та переробне устаткування)

VI Міжнародна спеціалізована виставка "НАФТОГАЗЕКСПО-2021" (технології, обладнання та сервіси для розвідки, видобутку, транспортування, розподілення, переробки та зберігання нафти i газу)

Відвідування заходів — безкоштовне, з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм. За довідками звертатися за тел.: (044) 201-11-59; 201-11-57; сайт: www.iec-expo.com.ua


AgroExpo-2021 

Бахмутська райдержадміністрація інформує про проведения Міжнародної агропромислової виставки з польовою демонстрацією техніки та технологій "AgroExpo-2021" (далі — Виставка "AgroExpo"), яка проходитиме з 29 вересня по 02 жовтня 2021 року в м. Кропивницький.

Виставка "AgroExpo" мас площу 125 тис.кв.м та с найбільшою агропромисловою виставкою в Україні, входить у ТОП 10 найбільших аграрних виставок Європи. В експозиціях представлені найновітніші зразки вітчизняної та зарубіжної техніки, обладнання для агропромислового комплексу, засоби захисту рослин, посівний матеріал, а також племінні породи тварин та птиці.

Головними тематичними розділами Виставки "AgroExpo" с тваринництво, рослинництво, транспорт i спецтехніка, тара i упаковка, будівництво та альтернативна енергетика в агропромисловому комплексі, екологія i переробка відходів, присадибне господарство, лісове господарство.

У рамках Виставки експонується іиирока номенклатура продукціі відомих світових брендів машинобудування, таких як John Deere, Сlaas, Case, New Holland, Lemken, Fendt, Vaderstad, Pottinger, Horsch, Kuhn, JCB, Amazone, MaterMacc, Гомсельмаш, а також продукція, товари та послуги понад 500 провідних виробників України. На окремому полігоні загальною площею 70 тис. кв.м. проводяться демонстраційнi покази сільськогосподарської техніки. Традиційно під час виставки "AgroExpo" проходитиме "Покровський ярмарок", у рамках якого відвідувачі матимуть можливість ознайомитись з унікальними експозиціями громад Кіровоградщини, відвідати ярмарок-розпродаж сільськогосподарської продукції та товарів декоративно-ужиткового мистецтва майстрів з ycix куточків України.

Більш детальна інформація про Виставку "AgroExpo" розміщена на вебсайті: www.ukragroexpo.com.

У разі зацікавленості пропонуємо звертатися до організаторів: Глібка Ігоря, моб. тел. +38 (050)344 26 44, +38(095)344 26 44, Белової Тетяни, моб. тел. +38 (050)344 27 44, e-mail: info@ukragroexpo.com


 

 

Інформація

щодо обмеження обігу пластикових пакетів на території України

З метою поліпшення стану навколишнього середовища та благоустрою територій прийнято Закон України від 01.06.2021 № 1489- IХ «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України», (далі Закон), який спрямований на зменшення обсягу використання в Україні пластикових пакетів та обмеження їх розповсюдження.

Законом забороняється розповсюдження в об’єктах роздрібної торгівлі, громадського харчування та надання послуг:

  1. надтонких пластикових пакетів;
  2. тонких пластикових пакетів;
  3. оксорозкладних пластикових пакетів.

Відповідно до статті 2 Закону заборона не поширюється на біорозкладні пластикові пакети, а також на надтонкі пластикові пакети, що призначені для пакування та/або транспортування свіжої риби, м'яса та продуктів із них, сипучих продуктів, льоду та розповсюджуються в об’єктах роздрібної торгівлі як первинна упаковка.

Пластикові пакети що не відповідають встановленим Законом вимогам підлягають вилученню з обігу в порядку, встановленому Законом України «Про вилучення з обігу, переробку, утилізацію, знищення або подальше використання неякісної та небезпечної продукції».

Крім цього, Законом визначено, шо розповсюдження пластикових пакетів здійснюється виключно на платній основі. Роздрібні ціни на пластикові пакети не можуть бути нижчими за мінімальні ціни, що встановлюються Кабінетом Міністрів України.

Також визначено відповідальність за порушення вимог законодавства у сфері розповсюдження пластикових пакетів у вигляді штрафів та порядок їх накладення.

Згідно із статтею 7 Закону цей Закон набирай чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію через шість місяців з дня набрання ним чинності, крім частини першої статті 2 та aбзaцy другого частини другої статті 6, які вводяться в дію через дев’ять місяців з дня опублікування цього Закону. Частина третя статті 2 Закону діє до 1 січня 2023 року.

Більш детальніше ознайомитися із Законом можна за посиланням:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1489-20#Text

 


Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»
у 2021 році"

 

 

Заявку має бути створено та надіслано виключно у форматі Microsoft Word
до 30 вересня 2021 року електронною поштою на електронну адресу: Best.Practice.Ukraine@coe.int

До Заявки додається лист органу місцевого самоврядування за підписом його керівника, що є підтвердженням достовірності та точності викладеної у заявці інформації.

Супровідний лист (з підписом) у сканованому вигляді має бути надіслано електронною поштою одночасно із заявкою (одним електронним листом).

Розділ І заявки «Інформація про орган місцевого самоврядування» має містити повну інформацію за кожним пунктом. Задля забезпечення ефективної комунікації у заявці слід подати повну інформацію про автора практики.

Розділ ІІ заявки «Опис практики» за обсягом не має перевищувати
3-х аркушів формату А4 (шрифт Times New Roman 12, інтервал одинарний).

Форма заявки в електронному варіанті доступна на офіційних веб-сайтах: minregion.gov.ua, slg-coe.org.ua

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора