Бахмутська районна
державна адміністрація
Донецької області

Важлива інформація

 

Бахмутська райдержадміністрація інформує про наступне

 

Данська Рада у справах Біженців (Danish Refugee Council), Маріупольська Спілка Молоді за фінансової підтримки Європейського Союзу (European Union) розпочинають новий проект, спрямований на створення можливостей отримання доходів і працевлаштування для молодих внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та молоді, яка постраждала від конфлікту в Україні, шляхом підтримки мікробізнесу, сільськогосподарських ініціатив, самозайнятості та професійної освіти.

Головна мета конкурсу грантів – допомога молодим людям (віком від 18 до 35 років включно), що постраждали від конфлікту на сході України шляхом підвищення їхньої персональної конкурентоспроможності на ринку праці, а також створення і розвиток власного бізнесу.

Більш детальна інформація за посиланням: http://52.178.35.146:9090/.


 

 

Бахмутська райдержадміністрація доводить до вашого відому наступну інформацію.

В області розпочато роботу щодо формування Стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року (далі Стратегія). Усі небайдужі можуть долучитись до процесу. Детальна інформація розміщена на сайті облдержадміністрації (https://dn.gov.ua/ua/news/shanovni-zhiteli-donechchini).

Для забезпечення прозорості процесу розробки Стратегії, усі етапи роботи висвітлюватимуться на сайті облдержадміністрації (https://dn.gov.ua/projects/strategiya-rozvitku-doneckoyi-oblasti-na-period-do-2027-roku) та офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/strategy.dn.2027/).