В Бахмутському районі продовжується благоустрій дворових територій

Дата: 01.09.2020 15:42

Спільний проект по будівництву дитячого ігрового майданчика у м. Світлодарськ продовжується. Символічно, що саме 1 вересня завезли пісок для облаштування майданчика та зони відпочинку. Голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна підтвердила свої слова справою, а ініціативна група зі свого боку теж розпочала роботи.

Облаштування території дозволить вирішити одразу декілька проблем, бо останнім часом від батьків надходять скарги щодо паркування автомобілів саме біля ігрових майданчиків. Спільно з представниками міської ради обговорили подальші дії по наведенню порядку у місті. Було досягнуто домовленостей , що у вересні буде проведено ще одну толоку "В Бахмутському районі пройшов суботник", щоб прибрати місто.