В Бахмутському районі приступають до відновлення будинків майже на «передовій

Дата: 13.08.2020 18:09

У зв’язку з початком робіт в рамках обласної програми відновлення будинків у селищах Гладосове і Травневе, з метою визначення пріоритетів голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна зустрілася з представниками військово-цивільного співробітництва. Військові запропонували почати роботи на небезпечних ділянках вулиць, поки діє режим тиші, щоб встигнути до кінця серпня завершити ремонт покрівель на лінії зіткнення.. Керівництво райдержадміністрації погодилося з пропозицією та визначили перелік першочергових домогосподарств, де господарі одинокі та похилого віку. В цей же день були завезені будівельні матеріали, які необхідні для початку робіт.

Під час поїздки до селищ голова та заступник райдержадміністрації обстежили стан дороги, яку підсипали за рахунок шлаку, доставленого за допомоги губернатора Кириленка ПавлаОлександровича. На сьогодні майже всі дільниці дороги, яка розпочинається від Семигіря до Травневого знаходиться в задовільному стані. Залишилось підсипати невелику ділянку дрібною фракцією для зручності автомобільному транспорту. На сьогодні місцеві мешканці навіть користується велосипедами, щоб дістатися до найближчих населених пунктів. Стан дороги тепер дозволяє.