В Бахмутському районі продовжують ремонт доріг

Дата: 29.07.2020 11:06

На виконання доручення голови Донецької  обласної державної адміністрації  Павла Кириленка в Бахмутському районі  проводяться ремонті роботи на окремих дільницях. Питання стану доріг піднімали місцеві мешканці під час зустрічі з очільником області https://bahmutska-rda.gov.ua/news/1594886910/.

Заступник голови облдержадміністрації Денис Клюшников  під час робочої поїздки визначив певні обсяги робіт.

Наразі  ведуться ремонтні роботи на дільниці  траси М-03 перед спуском смт Луганське.  Виконані підготовчі роботи, тепер буде проводиться укладка асфальту.

За ініціативи Бахмутської РДА силами КП «Луганське»   розпочали підсипати ями на дільниці дороги, яка з’єднує  місто Світлодарськ та смт Луганське.  На сьогодні стан цієї ділянки дуже поганий, але для повноцінного ремонту необхідно провести обстеження, розробити проектно-кошторисну документацію і тільки після цього проводити середньопоточний чи капітальний ремонт.