A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ ЗА СПІВВІТЧИЗНИКАМИ, ЗАГИБЛИМИ ВНАСЛІДОК ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ РФ ПРОТИ УКРАЇНИ

Дата: 30.04.2026 09:00
Кількість переглядів: 40

Фото без опису

 

 

Вшануймо самовідданість і героїзм воїнів, полеглих у боях за Україну, і мирних громадян, які стали жертвами російського терору. Світла пам'ять загиблим українцям …

ТАРАДАЙ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ

01.06.1994 – 23.01.2024

23 січня 2024 року, під час виконання бойового завдання в районі ведення бойових дій загинув старший солдат Володимир Тарадай, уродженець міста Часів Яр.

Володимир закінчив СЗШ № 17 м. Часів Яр, навчався в Артемівському професійному аграрному ліцеї та в Слов’янському технікумі Луганського національного аграрного університету.

До служби працював на підприємстві ПАТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат» та викладачем в Бахмутському професійному аграрному ліцеї.

В Збройних силах України – з 2019 року, контрактник, служив у військовій частині, що підпорядкована Сухопутним військам.

За час проходження служби Володимир показав себе порядним та надзвичайно працьовитим військовослужбовцем, був неодноразово нагороджений та відзначений командуванням. 25 грудня 2024 року Володимир Тарадай нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. На жаль, посмертно.

«Це дійсно велика втрата для військової частини. Бути воїном – жити вічно! Честь!» – написали його побратими. Володимира поховали в місті Кам’янське на Дніпропетровщині на алеї Героїв. Щирі співчуття дружині та родині: у Володимира залишилися батько, мати, брат та дружина.

За метеріалами газети Вперед


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора