A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

МОБІЛЬНА ОПТИКА В ГОСТЯХ У ВПО НА ЛЬВІВЩИНІ

Дата: 21.02.2026 16:19
Кількість переглядів: 138

 

 

Фото без опису

Уже стало традицією для жінок і дівчат ВПО з Бахмутського району, які проживають у Новороздільській громаді на Львівщині збиратися по суботах у ХАБі. Трохи суботнього часу вони присвячують собі завдяки ГО «Вільна»- дружній до жінок та дівчат простір. Львів» та психологині Олені Ляшкевич. Сьогодні вона завітала до ХАБу разом з лікаркою «МОБІЛЬНА ОПТИКА», першої виіздноі оптики в Україні Галиною Князєвою.
Вони спеціально приїхали, щоб перевірити зір ВПО та підібрати потребуючим окуляри. А також присутні ВПО як завжди досліджували свої психологічні стратегії внутрішні опори, які можна застосовувати у складні часи під час війни далеко від дому.
Керівництво Бахмутської райдержадміністрації, районної військової адміністрації щиро дякує  ГО «Вільна»- дружній до жінок та дівчат простір. Львів» і особисто Олені Лшкевич та «Мобільній оптиці» м. Львів та лікарці Галині Князєвій за підтримку, обстеження і допомогу нашим ВПО.
Разом працюємо на перемогу та задля людей!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора