A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ ЗА СПІВВІТЧИЗНИКАМИ, ЗАГИБЛИМИ ВНАСЛІДОК ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ РФ ПРОТИ УКРАЇНИ

Дата: 10.12.2025 09:00
Кількість переглядів: 124

Фото без опису

 

 

 

Вшануймо самовідданість і героїзм воїнів, полеглих у боях за Україну, і мирних громадян, які стали жертвами російського терору.

Вічна пам’ять загиблим українцям …

ІВЖЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

03.05.1980 – 17.05.2022

Сергій Івженко народився 3 травня 1980 року у селищі Нью-Йорк. Навчався у школі № 16, після завершення навчання вступив до Ясинуватського будівельного технікуму, який закінчив у 2000 році.

Ще у 18 років почав працювати на фенольному заводі у селищі Нью-Йорк, 13 років пропрацював слюсарем-ремонтником на заводі, потім – 4 роки на шахті «Торецька» та 2 роки у виправній колонії у м. Торецьк.

У липні 2017 року Сергій пішов служити за контрактом. Проходив службу у 54 окремій механізованій бригаді імені гетьмана Івана Мазепи на посаді вогнеметника в роті радіаційного, хімічного, біологічного захисту.

17 травня 2022 року старший солдат Сергій Івженко загинув у бою біля м. Мар’їнка Донецької області.

Вірний син свого народу, справжній патріот України, який віддав за неї найдорожче – власне життя.

У воїна залишилися дружина та син.

Вічна пам'ять і слава Герою…

За матеріалами Торецької міської військової адміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора