A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

До дня пам’яті Василя Стуса на Донеччині стартує поетичний форум

Дата: 28.08.2025 11:14
Кількість переглядів: 97

Фото без опису

 

Василь Стус – не просто поет, літературознавець, перекладач, публіцист і правозахисник, це митець рідкісного таланту, який обрав долю борця і в боротьбі з радянським режимом за національну ідентичність вийшов переможцем, адже його твори будуть жити вічно.

4 вересня ми вшановуємо пам’ять Василя Стуса. До цієї дати Донецька обласна бібліотека для дітей оголошує обласний поетичний форум «Живий вогонь Стусового слова» і запрошує взяти участь всіх охочих. Для цього потрібно до 2 вересня надіслати на електронну пошту promote@bibliokids-mrpl.com.ua відеоролик з декламацією вірша Василя Стуса.

Важливо:

  • роботи мають бути у форматі MP4;
  • надсилаючи листа, обов’язково перевірте наявність в ньому матеріалів та інформації про учасника;
  • посилання на відео приймаються лише з файлообмінників або ютубу.

Публікація матеріалів здійснюватиметься з 4 до 6 вересня на сторінці Донецької обласної бібліотеки для дітей у фейсбуці. Всі учасники отримають електронні сертифікати.

 

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора