A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Фасилітована дискусія на тему: «Історія боротьби за утвердження Української Державності»

Дата: 10.07.2024 16:10
Кількість переглядів: 47

Фото без опису

 

 

 

15 липня відзначається День Української Державності. Це свято нагадує нам про тисячолітню історію державотворення нашої країни.

 

У День Української Державності ми згадуємо всі етапи нашого державотворення – від Русі до сьогодення, і вшановуємо всіх, хто доклав зусиль, щоб Україна відбулася як держава.

День Української Державності нероздільно пов’язаний із розвитком війська та військовими традиціями. Сучасні Збройні сили України, стримуючи агресора – російську федерацію, захищаючи суверенітет і незалежність України, доводять, що українці – народ-військо.

Існування та процвітання Української держави неможливе без загального усвідомлення громадянами своєї національної та громадянської ідентичності, що бере початок від ототожнення себе з українським народом.

 

З нагоди Дня Української Державності 12 липня 2024 року відбудеться фасилітована дискусія на тему: «Історія боротьби за утвердження Української Державності».

 

Під час заходу звернемося до питання ролі українського війська, козацтва в становленні української державності.

Запрошені спікери: Євген ШАТІЛОВ, історик, дослідник, науковий співробітник Національного військово-історичного музею України, Вадим КОРОБКА, доцент кафедри історії та археології, кандидат історичних наук, доцент Маріупольського державного університету.

Запрошуємо представників органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства, ветеранську спільноту, молодь взяти участь у заході та зареєструватись до 11 липня 2024 року за посиланням: https://forms.gle/PEFDsDitvGYEK9dW9

 

Посилання на зустріч буде направлено на Ваші електронні адреси, зазначені в реєстраційній формі.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора