A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

НА СТРАТЕГІЧНІЙ СЕСІЇ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ФОРМУВАННЯ ВЕТЕРАНСЬКОЇ ПОЛІТИКИ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата: 10.07.2024 09:58
Кількість переглядів: 75

Фото без опису

 

9 липня за участі представників Міністерства у справах ветеранів України, заступника голови Донецької облдержадміністрації Олександра Шевченка, представників структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, профільних спеціалістів структурних підрозділів громад з питань ветеранської політики, представників міжнародних громадських організацій, українських благодійних фондів, ветеранів і експертів відбулася стратегічна сесія «Формування ветеранської політики у Донецькій області».

Від Бахмутської райдержадміністрації, районної військової адміністрації участь у роботі стратегічної сесії взяла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталя Антипенко.

 

У вітальному слові Олександр Шевченко наголосив: «Ветерани повертаються в громади, і ми повинні зустрічати їх, бути готовими до викликів і будувати нову політику, адже воїни віддають найцінніше – своє здоров’я, захищаючи нашу Батьківщину і нас з вами. Ми повинні докласти значних зусиль, аби наші захисники та захисниці змогли заново соціалізуватися у суспільстві. Також маємо пам'ятати, що родина ветерана – це теж частина суспільства, яка також потребує уваги та соціальних гарантій».

 

Під час роботи стратегічної сесії були визначені пріоритетні напрями щодо реалізації ветеранської політики в Донецькій області, опрацьовані питання посилення спроможності фахівців органів місцевого самоврядування, представників райдержадміністрацій, районних військових адміністрацій та облдержадміністрації. Значна увага була приділена питанню забезпечення потреб ветеранів з боку громадського сектору.

 

Стратегічну сесію організовано Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй  в Україні у партнерстві з Донецькою обласною військовою адміністрацією у межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» (EU4Recovery) за фінансової підтримки Європейського Союзу.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора