A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, НАЧАЛЬНИКА РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІЗ ЗАКІНЧЕННЯМ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Дата: 31.05.2024 14:48
Кількість переглядів: 315

Фото без опису

 

 

Дорогі учні! Шановні батьки та педагоги Бахмутського району!

 

Вітаю вас із закінченням навчального року!

Вітаю зі святом останнього дзвоника!

 

Минув ще один навчальний рік в умовах повномасштабної воєнної агресії рф. Він був непростим для наших дітей та батьків, освітян і працівників служб, підрозділів усіх гілок влади, які робили все можливе задля створення безпечних умов для навчання школярів.

Наші дітки – молодці. Попри всі труднощі воєнного часу вони навчались, брали участь і перемагали у предметних олімпіадах, підкорювали нові вершини у країні знань. Велика подяка освітянам Бахмутського району, які стійко прийняли виклики воєнного часу, організували дистанційно навчально-виховний процес, налагодили в евакуації зв’язки та спілкування з учнями і батьками.

Сьогодні мої вітання та найкращі побажання нашим випускникам! Нехай вам не забракне сміливості та наполегливості для досягнення обраної мети. Зичу вам щасливої долі та широких горизонтів на життєвому шляху.

А тим школярам, у яких попереду ще роки навчання, бажаю гарного відпочинку. Хай літо, що вже стоїть на порозі, буде мирним, добрим і здійснить всі сподівання, які ви плекали протягом року!

 

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації,

начальник районної військової адміністрації                        Сергій КАЛЬЯН


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора