ДО УВАГИ ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ТА НАСЕЛЕННЯ!

Дата: 26.04.2024 15:27

Відповідно до повідомлення, яке отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 14 березня 2024 року           № 2024.1372-fup3 стосовно виявлення гострого стороннього тіла в харчовій добавці, що експортувалась з Іспанії (трейдер: NUTRIBULK S.L., MADRID) до України (отримувач: ТОВ «СПОРТС НУТРІШН ІМПОРТ», вул. Максимовича Михайла 28д, кв. 180, м. Київ, 03066), проводиться процедура відкликання. Ця продукція є небезпечною.

У разі виявлення такої продукції просимо повідомити Бахмутське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області на електронну адресу bmt.dpss@gmail.com