ДЯКУЄМО БЛАГОДІЙНИМ ОРГАНІЗАЦІЯМ GEM І HGBF ЗА ДОПОМОГУ НАШИМ ЗЕМЛЯКАМ

Дата: 26.04.2024 12:00

26 квітня у Консультативно-координаційному центрі підтримки цивільного населення «Бахмутський район єднає м. Дніпро» наші земляки-переселенці отримали продуктові набори від міжнародних благодійних організацій Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з  Howard GBuffett Foundation (HGBF).

Добре налагоджене співробітництво Бахмутської райдержадміністрації, районної військової адміністрації та Консультативно-координаційного центру підтримки цивільного населення «Бахмутський район єднає м. Дніпро» з вищезазначеними організаціями приносить плідні результати: вже упродовж тривалого часу переселенці з нашого району отримують продовольчу допомогу.

Дякуємо міжнародним благодійним організаціям Global Empowerment Mission і Howard GBuffett Foundation за увагу до потреб ВПО і допомогу нашим землякам!