У ВІННИЦІ ЦЕНТР ПІДТРИМКИ НАСЕЛЕННЯ «БАХМУТСЬКИЙ РАЙОН ЄДНАЄ» ПРОДОВЖУЄ СПІВПРАЦЮ З ГО «ТРІАНГЛЬ ЖЕНЕРАСЬОН ЮМАНІТЕР»

Дата: 25.04.2024 10:01

Продовжується співпраця Консультативно-координаційного центру підтримки населення «Бахмутський район єднає» у м. Вінниця з французькою ГО «ТРІАНГЛЬ  ЖЕНЕРАСЬОН  ЮМАНІТЕР».

24 квітня представники організації провели черговий прийом громадян із числа ВПО з нашого району задля визначення можливості отримання ними багатоцільової грошової допомоги. Загалом за сприянням центру 33 родини переселенців надали документи на цю допомогу. Про прийняте рішення кожний заявник буде проінформований додатково.

Дякуємо ГО «ТРІАНГЛЬ  ЖЕНЕРАСЬОН  ЮМАНІТЕР» за співпрацю, увагу до потреб ВПО та підтримку наших земляків!