ВПО НОВОРОЗДІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ НА ЛЬВІВЩИНІ ЗУСТРІЛИСЯ З ПРЕДСТАВНИКАМИ БЛАГОДІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА МЕДИЧНИХ УСТАНОВ І СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Дата: 24.04.2024 18:18

24.04.2024 ВПО з Бахмутського району прийняли участь у зустрічі з представниками БФ «Право на захист» та БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез», представників медицини та соціального захисту міста Новий Розділ.

На зустрічі представники благодійних організацій, медичного закладу та соціального захисту надали роз’яснення щодо видів безкоштовного обстеження, медичної допомоги первинного і вторинного рівня та перелік безкоштовних аналізів, які фінансуються НЗСУ, а також заключення договорів із сімейними лікарями.

Щодо соціального захисту: ВПО отримали відповіді щодо переліку категорій ВПО, які можуть звернутися із заявами для оформлення продовження виплат ВПО.

Також були надані роз’яснення щодо надання гуманітарної допомоги вкрай вразливим категоріям населення.