ПРЕДСТАВНИКИ БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ОБЛАСНІЙ НАРАДІ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНСЬКОЇ ПОЛІТИКИ В ГРОМАДАХ

Дата: 24.04.2024 16:24

24 квітня представники Бахмутської райдержадміністрації взяли участь у онлайн-нараді щодо реалізації ветеранської політики в громадах, яку проводив начальник управління з питань ветеранської політики Донецької облдержадміністрації Артур Насібян.

На нараді розглянули низку важливих питань:

стан реалізації місцевих програм, якими надаються додаткові соціальні гарантії ветеранам та членам їх родин, за рахунок коштів бюджетів громад;

проведення заходів, пов’язаних із гідним вшануванням пам’яті ветеранів, і заходів з національно-патріотичного виховання.

Також обговорили залучення ветеранів до участі в роботі Ради з питань внутрішньо переміщених осіб.