ПРЕДСТАВНИКИ БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ГРОМАДЯН В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Дата: 23.04.2024 19:11

23 квітня представники Бахмутської райдержадміністрації взяли участь у тренінгу, що був організований представництвом Норвезької ради у справах біженців в Україні спільно з представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Донецькій та Луганській областях і проходив у змішаному форматі: офлайн у м. Дніпро та в онлайн-режимі.

Під час тренінгу було розглянуто низку актуальних питань щодо захисту прав громадян в умовах воєнного стану: отримання громадянами компенсації за пошкоджене/зруйноване житло, стягнення надмірно сплачених сум грошової допомоги ВПО та відновлення зупиненої виплати грошової допомоги, здійснення парламентського контролю за додержанням прав людини в умовах воєнного стану, проблемні питання у сфері земельних відносин і визнання права власності.