Головні новини Донеччини за день

Дата: 21.04.2024 20:34

🔹Ворог не припиняє тероризувати регіон: за добу росіяни 14 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 71 людину. Така оперативна ситуація по області станом на ранок 21 квітня.

🔸Мешканці Донеччини цього тижня отримали понад 583 тонни благодійної допомоги. До громад Донеччини доставили харчі, гігієнічні набори та генератори. Першочергово необхідне передали пенсіонерам та родинам з дітьми.

🔹 До 12 років позбавлення волі загрожує коригувальнику російських ракетних ударів по Краматорську. Інформатором виявився 29-річний уродженець Краматорська.  Від українського правосуддя чоловік переховується на території рф.

🔸На чемпіонаті України з бодібілдингу спортсмени Донеччини здобули 6 медалей: по дві золотих, срібних та бронзових.  Підготував спортсменів заслужений тренер України Віталій Талавера.

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації