20 КВІТНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВДЯЧНОСТІ ВОЛОНТЕРАМ

Дата: 20.04.2024 11:07

Волонтерський рух виник у Франції в 1920 році, коли французька молодь вирішила організувати добровільне відновлення ферм, які були зруйновані під час Першої світової війни. Відразу волонтерами зацікавилися й інші країни. В Україні волонтерський рух набув розвитку в 1990-х роках.

Після 24 лютого 2022 року волонтерський рух в Україні показав усьому світові, що це потужна сила, яка здатна організовувати, об'єднувати і допомагати вирішувати серйозні питання. Поняття «волонтер» для України набуло особливого значення. Тисячі людей стали надійним тилом для української армії та великою підтримкою для вимушених переселенців. Завдяки нелегкій праці волонтерів безліч людей отримують необхідну допомогу під обстрілами у прифронтових зонах. Ризикуючи власним життям, волонтери рятують інших, допомагають вимушено переміщеним особам, піклуються про тварин.

Безмежна вдячність українським волонтерам за підтримку ЗСУ, за допомогу співвітчизникам у вирішальний для України час!

Волонтери України – справжні герої!