СТАРТУВАЛА ОБЛАСНА КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА АКЦІЯ ДО ДНЯ ВИШИВАНКИ

Дата: 19.04.2024 10:45

Управлінням культури і туризму облдержадміністрації та Донецьким обласним навчально-методичним центром культури проведено робочу нараду, на якій представникам галузі культури територіальних громад області було доведено умови проведення обласної культурно-мистецької акції до Дня вишиванки «Вишиваю волю – Вишиваю долю».

Зокрема, передбачається створення творчими групами фотозон – імітацій вишитого полотна з елементами закодованих слів: ВОЛЯ, ДОЛЯ, ДОНЕЧЧИНА, а також презентація зазначених фотозон 16 травня 2024 року на заходах до Дня вишиванки, що проводитимуться в закладах культури, гуманітарних штабах/хабах, освітніх, молодіжних центрах, які здійснюють діяльність на території Донеччини та інших областей України.

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації