СЕРГІЙ КАЛЬЯН УЗЯВ УЧАСТЬ У ЗУСТРІЧІ ПРЕДСТАВНИКІВ ФОНДУ «ПАРТНЕРСТВО ЗА СИЛЬНУ УКРАЇНУ» І ГРОМАД-ПАРТНЕРІВ

Дата: 17.04.2024 16:07

У Києві відбулася зустріч представників Фонду «Партнерство за сильну Україну», який фінансується Міністерством закордонних справ і у справах Співдружності націй Великої Британії з додатковим фінансуванням від урядів інших держав, і громад-партнерів.

У складі делегації від Донецької області у заході взяв участь голова Бахмутської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян.

Під час зустрічі обговорювалися питання поточної ситуації у громадах і надання технічної допомоги деокупованим громадам. Також мова йшла про стан реалізації проєктів Фонду на сьогоднішній день і планування подальшого співробітництва з питань відновлення громад.