ОГОЛОШЕННЯ про формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

Дата: 17.04.2024 15:29

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.2023 № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з внутрішньо переміщених осіб» (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 01 грудня 2023 року № 1260) продовжується формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Бахмутській районній державній адміністрації, Бахмутській районній військовій адміністрації (далі – Рада ВПО).

Рада ВПО є консультативно-дорадчим органом, який утворюється для реалізації регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, сприяння діяльності територіальних громад у розвитку ефективних механізмів їх адаптації та інтеграції.

Склад Ради ВПО утворюється у кількості 18 осіб. Чисельність представників Бахмутської райдержадміністрації, районної військової адміністрації, становить не більше однієї третини осіб. Чисельність внутрішньо переміщених осіб становить не менше ніж 50 відсотків кількісного складу членів Ради ВПО.

Відбір членів Ради ВПО здійснюється на підставі поданих до Бахмутської райдержадміністрації, районної військової адміністрації внутрішньо переміщеними особами та представниками громадських об’єднань, благодійними організаціями документів в електронній та/або паперовій формі, а саме:

1) заяви у довільній формі, в якій зазначається про готовність працювати, а також інформація про входження до складу інших консультативно-дорадчих органів, відсутність конфлікту інтересів;

2) документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;

3) документа про освіту (за наявності);

4) мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради ВПО;

5) резюме із зазначенням контактного номера телефону та адреси електронної пошти кандидата (за наявності);

6) довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, сформованої засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання чи благодійної організації щодо включення до складу Ради ВПО свого представника з інформацією про діяльність організації щодо забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб і реалізації проектів у межах Бахмутського району Донецької області.

Основними критеріями відбору кандидатів у члени Ради ВПО, які оцінює Бахмутська райдержадміністрація, районна військова адміністрація, є бажання працювати на громадських засадах, активна участь у громадській діяльності, наявність особистих досягнень або реалізованих проектів у сфері захисту внутрішньо переміщених осіб, наявність конкретних пропозицій щодо особистого вкладу в реалізацію завдань Ради ВПО.

Запрошуємо долучитись до складу Ради ВПО:

• активних внутрішньо переміщених осіб, яким виповнилось 18 років, місцем фактичного проживання яких згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи є адміністративно-територіальні одиниці Бахмутського району Донецької області,
  • від громадських об’єднань та благодійних організацій, діяльність яких спрямована на забезпечення та захист прав внутрішньо переміщених осіб і реалізацію проектів у межах Бахмутського району Донецької області.

Бажаючим долучитися до діяльності Ради ВПО, просимо надсилати вищезазначені документи  управлінню соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації на адресу: бульвар Слави буд.46а м. Дніпро або на електрону пошту bahmutskoirdaupszn@gmail.com (із зазначенням у темі листа «Заява кандидата до  складу Ради ВПО») до 30.04.2024 року включно.

Додаткові питання необхідно направляти на електронну пошту bahmutskoirdaupszn@gmail.com