Головні новини Донеччини за день

Дата: 14.04.2024 19:52

🔹Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 14 квітня. Всього за добу росіяни 15 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 87 людей, серед них і діти.

🔸Внаслідок обстрілу Очеретиного 1 людина загинула і 2 поранені. Росіяни влучили у 5-поверхівку. Поранені у лікарні, їм надають меддопомогу.

🔹Ветеранський челендж до 10-ї річниці початку АТО в Донецькій та Луганській областях. Участь у заході взяли ветерани Донеччини. Колишні військові влаштували перегони у веслувальному спорті.

🔸На прифронтових територіях місцева влада зможе звільняти підприємства від місцевих податків. Зокрема, від податку за землю, на нерухоме майно і єдиного податку.

🔹Право на житлову пільгу мають пенсіонери, які працювали за певними професіями в сільській місцевості. Серед них педагоги, медики, працівники музеїв і інші. Таким пенсіонерам необхідно мати не менше трьох років відповідного стажу роботи.

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації