ВІДБУЛАСЬ ОНЛАЙН-НАРАДА ЩОДО КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ І ЧЛЕНІВ ЇХ РОДИН У САНАТОРНО-КУРОРТНИХ ЗАКЛАДАХ

Дата: 12.04.2024 18:21

12 квітня управління соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації долучилось до онлайн-наради, що проходила за участі державного експерта експертної групи з питань підтримки вразливих верств населення директорату розвитку соціальних послуг Міністерства соціальної політики України Володимира Хаджинова і представника санаторно-курортного закладу ПрАТ лікувально-оздоровчих закладів «Миргородкурорт» Ольги Шикунової. В центрі обговорення постали питання щодо отримання ветеранами та членами їх родин комплексної реабілітації та психосоціального відновлення у санаторно-курортних закладах за рахунок коштів місцевого бюджету. Також учасники наради були ознайомлені з досвідом роботи за цим напрямком деяких громад, що в подальшому може стати їм у пригоді.