ЦЕНТР ПІДТРИМКИ НАСЕЛЕННЯ «БАХМУТСЬКИЙ РАЙОН ЄДНАЄ» У М. ВІННИЦЯ АКТИВНО СПІВПРАЦЮЄ З ГО «ТРІАНГЛЬ ЖЕНЕРАСЬОН ЮМАНІТЕР»

Дата: 28.03.2024 20:02

Завдяки налагодженій співпраці Консультативно-координаційного центру підтримки населення «Бахмутський район єднає» у м. Вінниця з нашим партнером –  французькою ГО «ТРІАНГЛЬ  ЖЕНЕРАСЬОН  ЮМАНІТЕР»  – упродовж місяця представники організації вели прийом переселенців з Бахмутського району задля визначення можливості отримання ними грошової допомоги на оплату оренди житла та комунальних послуг.
Загалом за сприяння Центру 27 осіб надали документи на отримання цього виду державної допомоги. Про прийняте рішення їм буде повідомлено додатково.
Дякуємо ГО «ТРІАНГЛЬ  ЖЕНЕРАСЬОН  ЮМАНІТЕР» за плідне співробітництво і допомогу нашим землякам!