Уточнення прогнозу погоди на Донеччині станом на 8-10 січня

Дата: 07.01.2024 16:20

Внаслідок вторгнення арктичного повітря з північного сходу та переміщенням південного циклону на території Донецької області очікуються складні погодні умови.

8 січня на півночі області вночі очікується  значний сніг, хуртовина, снігові замети. На півдні області - мокрий сніг, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця. По всій території передбачають пориви північно-східного вітру до 15-20 м/с.

9 січня - вночі хуртовина, снігові замети.

10 січня - на дорогах ожеледиця.

Впродовж 8-10 січня очікується різке зниження температури

8 січня: вночі та вдень на півдні - 1-6º морозу, на півночі області - 6-11º морозу.

9 січня: вночі та вдень на півдні - 5-10º морозу, на півночі - 10-15º морозу.

10 січня: вночі на півдні - 10-15º морозу, на півночі - 15-20° морозу, вдень - 2-7º морозу.

Такі погодні умови можуть призвести до погіршення умов життєзабезпечення населення, до порушень роботи комунальних служб, підприємств електропостачання, зв’язку, обриви ліній електропередач, відключення електроенергії, до  порушення та припинення руху автотранспорту, міського електротранспорту.

Інформація буде уточнюватись наступними прогнозами та штормовими попередженнями.

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації