Відновили електропостачання у 181 населеному пункті Донеччини

Дата: 30.12.2023 16:59

З початку тижня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повернули електропостачання до населених пунктів, які були знеструмлені через постійні обстріли регіону. Це більш ніж 108 тисяч осель. Ремонт розпочинаємо одразу, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

Продовжуємо боротися і з наслідками аномальної негоди. Наразі добудовуємо 5 нових ліній замість зруйнованих негодою, щоб відновити постачання електроенергії усім жителям Донеччини, постраждалим від несприятливих погодних умов.

Станом на сьогодні на території області, підконтрольній Українській владі, залишаються знеструмленими внаслідок бойових дій 121 населений пункт, частково знеструмлено 4 населені пункти.

Через наслідки негоди в області без електропостачання залишаються 9 населених пунктів (759 абонентів).

Питання щодо повернення  світла у домівки мешканців Донеччини тримаємо на контролі.

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації