ПЕРЕСЕЛЕНЦІ З БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЛИ ПРОДУКТОВІ НАБОРИ ВІД МІЖНАРОДНИХ БЛАГОДІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ GEM І HGBF

Дата: 28.12.2023 17:12

28 грудня у Консультативно-координаційному центрі підтримки цивільного населення «Бахмутський район єднає м. Дніпро» наші земляки-переселенці отримали продуктові набори від міжнародних благодійних організацій Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з  Howard GBuffett Foundation (HGBF).

За сприяння голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації Сергія Кальяна та Консультативно-координаційного центру підтримки цивільного населення «Бахмутський район єднає м. Дніпро» продовжується забезпечення гуманітарною допомогою переселенців з нашого району, які евакуювалися до Дніпра.

Висловлюємо щиру вдячність міжнародним благодійним організаціям Global Empowerment Mission і Howard GBuffett Foundation за плідне партнерство та надання допомоги нашим землякам.