У ДНІПРІ ДІТИ З БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЛИ ПОДАРУНКИ ДО РІЗДВЯНО-НОВОРІЧНИХ СВЯТ

Дата: 25.12.2023 13:10

Упродовж усього попереднього тижня працівники Консультативно-координаційних центрів підтримки цивільного населення «Бахмутський район єднає», відкритих за ініціативою голови Бахмутської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації Сергія Кальяна.  намагалися відтворити для нашої малечі новорічну казку зі святковим настроєм  і подарунками.

Не став виключенням і центр підтримки мешканців Бахмутського району у    м. Дніпро.  Завдяки фінансовій підтримці ФОП Ірини Завадської  отримали новорічні подарунки 200 дітей, які потребують особливої уваги: діти-сироти, діти під опікою, діти, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу та в неповних сім'ях.

Висловлюємо щиру вдячність усім, хто у надскладний час виявляє увагу й чуйність до дітей з Бахмутського району, знаходить можливість подарувати їм гарний настрій, порадувати подарунками напередодні різдвяно-новорічних свят.