24 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ АРХІВНИХ УСТАНОВ

Дата: 24.12.2023 09:22

Вітаємо працівників архівних установ з професійним святом!

Кропітка робота з документами минулого і сьогодення має надважливе значення, адже за кожним архівним документом – доля людей, підприємств, історія міст і сіл. Все це складає підґрунтя для літопису країни.

Шановні працівники архівних установ!

Завдяки вашому професіоналізму, творчому пошуку і наполегливості ми дізнаємося про нові історичні факти. маловідомі події. Ви допомагаєте встановити історичну правду і справедливість у суспільному житті. В умовах воєнного часу ви залишаєтеся вірні обраній справі та продовжуєте працювати, зберігаючи архівну спадщину нашого народу, нашої країни.

У день вашого професійного щиро бажаємо вам бути при доброму здоров’ї, жити під мирним небом у колі рідних і надійних людей. Нехай вам завжди вистачає сил і натхнення на втілення в життя ваших професійних планів і творчих задумів.

Разом до перемоги!

Бахмутська райдержадміністрація, районна військова адміністрація