СЕРГІЙ КАЛЬЯН ПЕРЕДАВ РЯТУВАЛЬНИКАМ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬ

Дата: 18.12.2023 14:20

14 грудня голова Бахмутської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян від імені громад Бахмутського району передав рятувальникам Бахмутського районного управління ГУ ДСНС України у Донецькій області оперативно-рятувальний автомобіль. Транспортний засіб придбаний за кошти місцевих бюджетів Сіверської, Соледарської та Часовоярської громад. Під час передачі службового транспорту були присутні начальник ГУ ДСНС України у Донецькій області Олексій Мігрін, начальник Сіверської міської військової адміністрації Олексій Воробйов, начальник Соледарської міської військової адміністрації Сергій Гошко, начальник Часовоярської міської військової адміністрації Сергій Чаус.

Такий автомобіль необхідний нашим рятувальникам для оперативного та успішного виконання поставлених завдань в зоні проведення бойових дій.

Дякуємо громадам Бахмутського району за співробітництво та готовність спільно вирішувати нагальні питання в умовах воєнного часу.

Разом працюємо та робимо все для нашої ПЕРЕМОГИ!