15 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СУДУ

Дата: 15.12.2023 12:08

Шановні судді та працівники суду!

Вітаємо вас із професійним святом!

Ви обрали справою свого життя служіння законності, гуманізму та захисту прав людини. Неупереджене і справедливе правосуддя  є  запорукою довіри громадян до влади, тому на вас лежить величезна відповідальність.

В умовах воєнного часу, коли рф підступно розв’язала війну на нашій землі та чинить беззаконня,  ваша робота має надважливе значення. Від вашої сумлінної праці, виважених рішень значною мірою залежить зміцнення законності та правопорядку в Україні.

Нехай і надалі ваш професіоналізм, досвід, людські чесноти сприятимуть утвердженню верховенства права в Україні  та  надійному захисту громадян.

Бажаємо вам міцного здоров'я, витримки та невичерпної енергії! Успіхів і нових професійних досягнень!

Разом до перемоги!