У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ПЕРЕСЕЛЕНЦІ З БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМУЮТЬ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ПОШТОЮ

Дата: 13.12.2023 16:01

Консультативно-координаційний центр підтримки населення «Бахмутський район єднає» у м. Вінниця працює задля того, щоб допомагати переселенцям з нашого району, які зареєстровані в Центрі,  в тому числі забезпечувати їх гуманітарною допомогою.

Інколи обставини, стан здоров'я, погодні умови створюють перешкоди, через які люди не можуть особисто  приїхати до Вінниці за допомогою. Тому працівники Центру  продовжують співпрацювати з поштою та відправляти нашим землякам посилки за рахунок отримувача у найвіддаленіші  куточки Вінниччини.

Остання видача допомоги не стала виключенням. Цього разу відправлено 106 продуктових наборів від БФ «Збережи Україну» для 93 родин переселенців з Бахмутського району.

Щиро дякуємо нашим небайдужим, чуйним  землякам Сергію, Олександру та ще одному Сергію, які вкотре відгукнулися та допомогли доставити набори до поштового відділення!