Донецька ОВА тримає на контролі ситуацію з мобільним зв’язком по області

Дата: 12.12.2023 18:37

Донецька ОВА тримає на контролі питання щодо ситуації з мобільним зв'язком на території області.

Про це повідомив на своїй офіційній сторінці в.о. голови Донецької ОДА Ігор Мороз.

За його словами, наразі в громадах області немає проблем щодо забезпечння увімкнення сигналу "Повітряна тривога" через системи оповіщення. Всі чергові оператори, відповідальні за ввімкнення сигналів оповіщення, вчасно отримують оперативну інформацію належним чином.

Він додав, що оператори мобільного зв'язку "Lifecell" та "Vodafone", а також Інтернет-провайдери забезпечують безперебійне надання послуг населенню.

Крім того, на Донеччині працюють 197 пунктів незламності, у 187 з них забезпечено підключення до оптоволоконної мережі.

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації