СЕРГІЙ КАЛЬЯН ПРОВІВ РОБОЧУ НАРАДУ ЩОДО ВИКОНАННЯ ПРОТОКОЛЬНИХ ДОРУЧЕНЬ

Дата: 11.12.2023 17:00

11 грудня голова Бахмутської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян провів нараду щодо виконання протокольних доручень, наданих заступником голови Донецької облдержадміністрації Денисом Клюшниковим за результатами заслуховування звітів про роботу військових адміністрацій населених пунктів Бахмутського району.

За підсумками проведення наради Сергій Кальян доручив керівникам військових адміністрацій підготувати прогноз очікуваного виконання показників місцевих бюджетів за доходами та видатками до кінця поточного року, продовжити роботу щодо покращення стану захисних споруд, зробити аналіз стану роботи та оснащеності пунктів незламності, стану роботи гуманітарних штабів, а також постійно приділяти увагу виконавській дисципліні.