СЕРГІЙ КАЛЬЯН ПРОВІВ НАРАДУ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЙНИХ І ПРАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ З МОБІЛІЗАЦІЇ

Дата: 11.12.2023 16:48

11 грудня голова Бахмутської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергій Кальян  провів нараду з питань організаційних і практичних заходів з мобілізації.

У нараді взяли участь начальники військових адміністрацій населених пунктів Бахмутського району, Бахмутського районного відділу поліції ГУ НП в Донецькій області, Бахмутського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Під час наради були опрацьовані протокольні доручення Ради оборони Донецької області, обговорені поточні питання щодо продовження виконання мобілізаційних заходів на території Бахмутського району, погоджені з присутніми керівниками спільні заходи із зазначених питань.