У КРИВОМУ РОЗІ НАШІ ЗЕМЛЯКИ ВІДВІДАЛИ ЗАХІД «НЕСКОРЕНА КРАЇНА», ПРИУРОЧЕНИЙ ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата: 22.11.2023 17:03

До Дня Гідності та Свободи  працівники Консультативно-координаційного центру підтримки населення  «Бахмутський район єднає»  у м. Кривий Ріг для переселенців з нашого району організували панораму Гідності «Нескорена країна»,  під час якої присутні ознайомилися з етапами та основними подіями  Революції Гідності.

На захід був запрошений криворізький поет, письменник, журналіст, автор чудових патріотичних творів Олег Пономарьов, чиї вірші нікого не залишили байдужими. Автор декламував поетичні твори про події Революції Гідності, які стали переломними для України, підкреслюючи силу та незламний дух українського народу. Також до уваги наших земляків була представлена тематична книжкова виставка «Сила нескорених».