КЕРІВНИКИ КОНСУЛЬТАЦІЙНО-КООРДИНАЦІЙНИХ ЦЕНТРІВ ПІДТРИМКИ НАСЕЛЕННЯ ПРИ БАХМУТСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, РАЙОННІЙ ВІЙСЬКОВІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ «ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ»

Дата: 15.11.2023 17:33

15 листопада Департаментом соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації для керівників гуманітарних штабів, хабів, центрів проведено семінар «Вшанування пам'яті жертв голодомору».

У онлайн-заході взяли участь усі керівники консультативно-координаційних центрів підтримки населення «Бахмутський район єднає», створених при Бахмутській райдержадміністрації, районній військовій адміністрації.

Метою проведення семінару було ознайомлення учасників  з причинами та наслідками голодомору в Україні, вшанування пам'яті жертв комуністичного режиму.