ПРАЦІВНИКИ КОНСУЛЬТАТИВНО-КООРДИНАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ ПІДТРИМКИ НАСЕЛЕННЯ «БАХМУТСЬКИЙ РАЙОН ЄДНАЄ» У М. ВІННИЦЯ ПІДВИЩУЮТЬ СВІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РІВЕНЬ

Дата: 15.11.2023 17:01

15 листопада працівники Консультативно-координаційного центру підтримки населення «Бахмутський район єднає» у м. Вінниця взяли участь у навчальному заході «Спільна Дія» з розробки проєктних пропозицій гуманітарної тематики, який провела Громадська організація «Інститут місцевої демократії «Відкрите суспільство».

У ході навчання працівники центру підвищили рівень обізнаності у розробці проєктних пропозицій, отримали практичні поради та відповіді на питання, здобули навички з написання проєктних заявок.

Дякуємо ГО «Інститут місцевої демократії «Відкрите суспільство», було дуже цікаво та корисно!