В Бахмутській райдержадміністрації для держслужбовців проведено навчання з питань заповнення декларації за 2018 рік

Дата: 26.02.2019 17:02

26 лютого під керівництвом голови Бахмутської райдержадміністрації Дмитра Дресвяннікова проведено навчання працівників апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації з питань заповнення декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Начальник відділу юридичного забезпечення діяльності та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрація Ольга Анісімова надала роз’яснення щодо розділів декларації, акцентувала увагу на окремих пунктах, які можуть викликати труднощі під час заповнення декларації, та відповіла на питання присутніх.