У ВІННИЦІ ДІТИ І БАТЬКИ З БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У БІБЛІОТЕЧНОМУ ЗАХОДІ ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

Дата: 28.10.2023 12:15

За сприяння Консультативно-координаційного центру підтримки населення «Бахмутський район єднає» у м. Вінниця діти та батьки з нашого району долучились до заходу з нагоди Дня української писемності та мови «Читай українське, твори українське, живи українським», що проходив у Центральній дитячій бібліотеці.

Працівники бібліотеки ознайомили наших земляків з історією української мови, розповіли про розвиток української писемності. До уваги відвідувачів були запропоновані книжкові виставки, на яких представлені твори українських авторів різних часів. Для дитячої аудиторії бібліотекарі підготували пізнавально-розважальну програму. Діти взяли активну участь у лінгвістичних іграх і конкурсах, за що кожен з учасників отримав солодкий подарунок.