За добу на Донеччині вдалося полагодити електропостачання для 7 тисяч родин

Дата: 27.10.2023 13:49

За останню добу аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових потрапити до низки пошкоджень мереж, відремонтувати їх та повернути електрику в домівки 7 тисяч родин прифронтової Донеччини. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для відновлення електрики в регіоні, щойно військові надають дозвіл на проведення робіт, щоб підтримати жителів області у важкій ситуації постійних бойових дій.

Попри важку ситуацію на Донеччині через бойові дії фахівцям вдалося виконати низку ремонтів мереж та повернути світло в 7 120 домівок, знеструмлених через обстріли.

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 116 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт.

За інформацією ДТЕК Донецькі електромережі