ВІДБУЛИСЯ ПУБЛІЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ «РЕГІОНАЛЬНИЙ ВИМІР ПЛАНУ УКРАЇНИ»

Дата: 26.10.2023 20:04

26 жовтня перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Роман Большаков узяв участь у публічних консультаціях «Регіональний вимір Плану України», які присвячені презентації проєкту Плану України та його основних напрямків.

Сьогодні в рамках публічних консультацій відбулась презентація напрацьованих заходів по Плану України, у форматі панельних дискусій обговорювалися, зокрема, такі питання:

регіональна політика і архітектура відновлення;

децентралізація та розвиток місцевого самоврядування;

людський капітал.

Метою Плану України є побудова спроможної сервісної та цифрової держави з ефективною системою місцевого самоврядування, яка забезпечує захист інтересів громадян, стійкість і безперервність роботи органів державної влади, спроможність і прозорість реалізації заходів з відновлення України, а також реалізація засад політики, спрямованих на отримання членства в ЄС.

Реалізація Плану України також дозволить прискорити відновлення громад і регіонів, які постраждали внаслідок збройної агресії рф, і забезпечити сталий економічний розвиток держави в цілому.