Служба зайнятості пропонує ваучери на навчання за професією «сапер»

Дата: 25.10.2023 13:07

Нині у саперів дуже багато роботи. Сотні тисяч квадратних кілометрів території України потенційно забруднені вибухонебезпечними предметами. Тому ця професія ще довго буде затребуваною. Гуманітарне розмінування - одне із критично важливих для країни питань.

Долучитись до команди саперів просто. Ваучери на навчання за цією професією пропонує Державна служба зайнятості.

Загалом, перелік професій та спеціальностей, за яким можна отримати ваучер на навчання, збільшено до 124 найменувань.

Підготовка спеціалістів з розмінування допоможе відновленню економіки, а також соціальній адаптації українців, які повертаються із армії до мирного життя, або в той чи інший спосіб постраждали під час війни.

Навчання за професією “сапер” відбуватиметься для наступних категорій громадян:

 внутрішньо переміщені особи;

 учасники бойових дій;

 звільнені з військової служби;

 45+ років;

 люди, які отримали поранення внаслідок війни;

 особи з інвалідністю;

 люди, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України.

Люди вищеназваних категорій, які мають професійно-технічну, фахову або вищу освіту, можуть отримати ваучер номіналом до 27 000 грн та пройти відповідне навчання.

Подати заявку на отримання ваучера можна безпосередньо в центрі зайнятості та онлайн через сайт Державної служби зайнятості.

Більш детально про умови отримання ваучера можна дізнатися на сайті Державної служби зайнятості або за телефоном Call-центру Донецького обласного центру зайнятості 0-800-33-61-67.

За інформацією Донецької обласної служби зайнятості